Приветствам "Бунтарите"

Модератори: vionbg, Radi_Angelov

Приветствам "Бунтарите"

Мнениеот Гост » Чет Авг 19, 2004 9:06 am

Приветствам "Бунтарите" със създаването на този нов сайт!
Нека бунта на душите бъде срещу бунта на телата!

Вениамин
Гост

Благодаря ти приятелю!

Мнениеот Гост_vionbg » Сря Авг 25, 2004 1:42 pm

И ти си един от нас. Всеки има място при нас, всеки човек с идеи и свободна мислъл.
Добре дошъл
Гост_vionbg

свободата

Мнениеот Мариза » Сря Авг 25, 2004 3:16 pm

Свободата се отнася за ДУШАТА!...Без Душа , човек може да е всичко друго само не и човек! ПАЗЕТЕ СВОБОДАТА НА ДУШАТА СИ!
Поздравявам Бунтарите...искрени прегръдки!
Мариза

Re: свободата

Мнениеот vionbg » Сря Авг 25, 2004 3:24 pm

Мариза написа:Свободата се отнася за ДУШАТА!...Без Душа , човек може да е всичко друго само не и човек! ПАЗЕТЕ СВОБОДАТА НА ДУШАТА СИ!
Поздравявам Бунтарите...искрени прегръдки!

Благодаря ти! Думите ти са верни и ми напомнят, че свободата е отговорност. Дано имаме сили да я понесем... ще се опитаме.
Добре дошла при нас - имаме нужда от всички ви!
vionbg
Модератор

добре заварили

Мнениеот Mariza » Сря Авг 25, 2004 3:34 pm

Отговорност! Ето това е думата...За мен Моралът не е някаква параноичнта измишльотина на обществото...това е да можеш да носиш отговорност за всяка своя мисъл, действие и т.н.....Това аз наричам Морал...другите глупости, че така трябвало, че инак било са глупости, с които слабаците прикриват слабостта си и невежеството, а и липсата на собствено мнение.
Mariza

Re: добре заварили

Мнениеот vionbg » Сря Авг 25, 2004 3:43 pm

Mariza написа:Отговорност! Ето това е думата...За мен Моралът не е някаква параноичнта измишльотина на обществото...това е да можеш да носиш отговорност за всяка своя мисъл, действие и т.н.....Това аз наричам Морал...другите глупости, че така трябвало, че инак било са глупости, с които слабаците прикриват слабостта си и невежеството, а и липсата на собствено мнение.

Точно така мисля и аз, идеята не е някой да казва на някого как да мисли и какво да прави. Идеята е в това, да използваш правото си да мислиш и да го използваш пълноценно. Правото да говориш е неотделима част от правото да мислиш - в противен случай мисленето се превръща в абстрактна безмислица. Това се опитваме да направим тук. А, иначе искрено се надяваме, да не сме от слабаците :lol:
"Не искам да бъда част от пълзящото мълчание"
Ал. Солженицин
vionbg
Модератор

Талантливите Бунтари

Мнениеот велека » Пет Авг 27, 2004 4:12 pm

Браво приятели, много се зарадвах на новият форум! И аз съм с Вас и ви подкрепям безрезервно! Ради, на теб голяма прегръдка, че толкова бързо си направил толкова много! Но големият бунтар, освен че е такъв, е и много талантлив като теб! Поздрави за Станимир, и всички нови модератори и стари приятели, в тази нова интернет среда, която, надявам се, че ще е нещо ново, различно и красиво късче хармония помежду ни! Обичам ви
велека
велека

Мнениеот kult » Сря Сеп 08, 2004 12:00 am

Добър вечер нa всички Бунтaри : )
Рaдвaм се, че откривaм тук поетите които обичaм дa четa!
kult

Мнениеот денчев » Пет Сеп 17, 2004 12:54 pm

Аз Бунтарите ги превтствах наистина, когато се появиха и най-вече, когато се зеапознахт с първия Бунтар - Ради Ангелов, после дойде другия, пристигна шеметно от Бургас, после дойдоха и Бунтарките. Радвам се за Бунтарите и ще бъда съпричастен към идеята
денчев

Re: Приветствам "Бунтарите"

Мнениеот vionbg » Вто Мар 07, 2006 2:09 pm

Anonymous написа:Приветствам "Бунтарите" със създаването на този нов сайт!
Нека бунта на душите бъде срещу бунта на телата!

Вениамин

Напоследък ми е хоби да ровя из стари теми... тая май е от преди две години...
vionbg
Модератор

Re: добре заварили

Мнениеот shadow_zzz » Нед Май 14, 2006 12:44 pm

Mariza написа:Отговорност! Ето това е думата...За мен Моралът не е някаква параноичнта измишльотина на обществото...това е да можеш да носиш отговорност за всяка своя мисъл, действие и т.н.....Това аз наричам Морал...другите глупости, че така трябвало, че инак било са глупости, с които слабаците прикриват слабостта си и невежеството, а и липсата на собствено мнение.
moral ima i shte ima vinagi.Vuprosut e dali shte pozvolim na niakoi da ni go nalaga ili nie sami shte si go izgradim takuv , 4e da otgovaria na nashata li4nost.Da ne se suobraziavame s 4ujdi normi i pravila koito nalaga ne4iii moral ,da pravim nehsta koito dopuska nashia moral i koito sa pravilni spored neg!o
shadow_zzz

За душата...и бунта...

Мнениеот PLASHKOFF » Чет Апр 24, 2008 4:48 pm

ПРИВЕТ БУНТАРИ!
Нека душите не спират да се бунтуват...
ДЕРЗАЙТЕ...!!!

:) :) :)
PLASHKOFF
PLASHKOFF

Назад към Бунтарска поезия