Радост за ушите ми, дарена ми от едни умни, гениални люде!

Модератор: vionbg

Радост за ушите ми, дарена ми от едни умни, гениални люде!

Мнениеот vionbg » Пон Окт 10, 2005 8:59 am

Доста драго ми стана да разбера, как милите ми колеги, заети с много литературна работа, в това число и дда пишат биографии на творците по сайтовете, за да ги запазят за историята, са се справили с житията на някои изтъкнати творци, в това число и моята скромна особа.
Аз, като скромен човек, изпитах истинско възхищение от мащабността на тоя нелек събирателски труд, поради което реших да му отдам нужната почит и тук. той обхваща няколко основни и много точно описани момента от личния живот на екипа на бунтарите.
Нека ви запозная в общи линии със съдържанието му.
1. Ради Ангелов и Юлияна Радулова (аз как не съм знаел досега) били гаджета, между тях имало много сериозна пламенна любов. Това добре, но да вземат да се скарат (причината не е посочена от летописеца) поради което, модераторските права на Юлияна във форума на бунтарите били спрени. Все пак любовта победила и в крайна сметка Юлето била върната като модератор, веднага щом сайта стартирал.
Мръсници - срам нямате, защо от хората научавам - усти нямате ли да ми кажете? :x
2. Аз и Ради, според същия източник - радетел на житието на сайт творците, сме се познавали от малки - това е така, но освен, че сме се познавали, сме били обратни и от малки и сме били влюбени един в друг,. защото много ни е харесало да чупим китки и да се пощипваме тук таме... Какво да кажа на това - вярното си е вярно. Тук обаче има нещо, което биографът, колкото и да е бил прецизен е пропуснал да спомене. Аз като обратен човек - жив педераст, имам такова голямо желание да им го... отзад на тия клюкари от.... (няма да споменавам откъде са защото е ясно на всички), че даже мога и хетеросексуален да стана за идеята.
Що се отнася до Ради и Юлияна, аз подкрепям - Тя е прекрасна жена и талантлив творец, а Ради е мой приятел. На тази сватба аз съм готов да играя хоро до утре сутринта. Обаче има нещео, което ме притеснява: Юлияна е омъжена и е в Италия, а Ради, както стана известно е педераст и е влюбен в мен... тежка дилема, доста тежка...
И все пак не е толкова тежка колкото тиквите на тия лит радетели дето вместо да си гледат сайтовете се занимават с такива безобразни глупости, че вече не зная да се смея ли да плача ли:)))))
Не е пропусната и особата на нашят модератор Богпан, според източника, един многоуважаван меценат му бил причинил една мръсотия - прелъстил му гаджето, та ето ти война... Тук може и да греша, твърде възможно е да става въпрос за друг източник, защото споменатият по-горе меценат е твърде способен сам да разпространи подобна апокрифна информация, с цел да се похвали и утвърди качествата си на Дон Жуан №1.
Изобщо няма празно и все за нашия екип:)))) Абе те се събрахме такива извратеняци, бе момчета? Голямо престъпление вършим - спор няма. Правим сайт за литература за разлика от техните дето са за запознанства.
Последна промяна vionbg на Пон Окт 10, 2005 9:18 am, променена общо 1 път
vionbg
Модератор

Мнениеот vionbg » Пон Окт 10, 2005 12:43 pm

В тази тема ще продължа да публикувам всяко разкритие от сорта, за да уважа многострадалния труд на ЖИТЕПИСЦИТЕ и удовлетворя апетитите им към подобен сорт храна за душата. Сигурен съм, че темата много ще набъбне, но от следващия постинг, ще цитирам и авторите, за да отдам нужното значение на подвига им.
vionbg
Модератор

Мнениеот Таня » Пон Окт 10, 2005 1:47 pm

Точно тук ли намери да я пльоснеш тая тема?!
Да ме разкараш ли искаш?
Таня

Мнениеот vionbg » Сря Окт 12, 2005 10:33 am

Таня написа:Точно тук ли намери да я пльоснеш тая тема?!
Да ме разкараш ли искаш?

Teb da te razkaram???? Ia po-spokoino. Tuk i e mqstoto - tuk e golata istina! Istinata mai ni bode o4ite?
vionbg
Модератор

Мнениеот Таня » Сря Окт 12, 2005 11:21 am

vionbg написа:
Таня написа:Точно тук ли намери да я пльоснеш тая тема?!
Да ме разкараш ли искаш?

Teb da te razkaram???? Ia po-spokoino. Tuk i e mqstoto - tuk e golata istina! Istinata mai ni bode o4ite?

ей ама какъв си! така готино се бях барикадирала тук и....хоп "извадки от жълтата преса"!
ама да де то и очите не са само розови но и жълти

я кажи отде го копна това и кой е хроникьора да се посмея
Таня

Re: Радост за ушите ми, дарена ми от едни умни, гениални люд

Мнениеот bogpan » Чет Окт 13, 2005 7:26 am

vionbg написа:Доста драго ми стана да разбера, как милите ми колеги, заети с много литературна работа, в това число и дда пишат биографии на творците по сайтовете, за да ги запазят за историята, са се справили с житията на някои изтъкнати творци, в това число и моята скромна особа.
Аз, като скромен човек, изпитах истинско възхищение от мащабността на тоя нелек събирателски труд, поради което реших да му отдам нужната почит и тук. той обхваща няколко основни и много точно описани момента от личния живот на екипа на бунтарите.
Нека ви запозная в общи линии със съдържанието му.
1. Ради Ангелов и Юлияна Радулова (аз как не съм знаел досега) били гаджета, между тях имало много сериозна пламенна любов. Това добре, но да вземат да се скарат (причината не е посочена от летописеца) поради което, модераторските права на Юлияна във форума на бунтарите били спрени. Все пак любовта победила и в крайна сметка Юлето била върната като модератор, веднага щом сайта стартирал.
Мръсници - срам нямате, защо от хората научавам - усти нямате ли да ми кажете? :x
2. Аз и Ради, според същия източник - радетел на житието на сайт творците, сме се познавали от малки - това е така, но освен, че сме се познавали, сме били обратни и от малки и сме били влюбени един в друг,. защото много ни е харесало да чупим китки и да се пощипваме тук таме... Какво да кажа на това - вярното си е вярно. Тук обаче има нещо, което биографът, колкото и да е бил прецизен е пропуснал да спомене. Аз като обратен човек - жив педераст, имам такова голямо желание да им го... отзад на тия клюкари от.... (няма да споменавам откъде са защото е ясно на всички), че даже мога и хетеросексуален да стана за идеята.
Що се отнася до Ради и Юлияна, аз подкрепям - Тя е прекрасна жена и талантлив творец, а Ради е мой приятел. На тази сватба аз съм готов да играя хоро до утре сутринта. Обаче има нещео, което ме притеснява: Юлияна е омъжена и е в Италия, а Ради, както стана известно е педераст и е влюбен в мен... тежка дилема, доста тежка...
И все пак не е толкова тежка колкото тиквите на тия лит радетели дето вместо да си гледат сайтовете се занимават с такива безобразни глупости, че вече не зная да се смея ли да плача ли:)))))
Не е пропусната и особата на нашят модератор Богпан, според източника, един многоуважаван меценат му бил причинил една мръсотия - прелъстил му гаджето, та ето ти война... Тук може и да греша, твърде възможно е да става въпрос за друг източник, защото споменатият по-горе меценат е твърде способен сам да разпространи подобна апокрифна информация, с цел да се похвали и утвърди качествата си на Дон Жуан №1.
Изобщо няма празно и все за нашия екип:)))) Абе те се събрахме такива извратеняци, бе момчета? Голямо престъпление вършим - спор няма. Правим сайт за литература за разлика от техните дето са за запознанства.

Камбаните във центъра замлъкват.
Уплашено държат езици.
Бумтят във розово коси хербаризирани.
Тичай, състезавай се и печели –
живота да го изпревариш
( последна нощна стража).
Бледнеят колесниците на Рим,
нагарча хляба.
Импровизирано обръщат пръстите
платените девици.
O tempora! O mores!
на рекламата.

Поне един да кресне
във този кръг на мъртъвци
и ги изгони…
Всяко време си иска нещото

Защото варварите днес ще дойдат.
А те се отегчават от сложни красноречия.
"В очакване на варварите"
К.Кавафис

http://bogpan.hit.bg/Delta.gif
bogpan

Мнениеот to4ka » Чет Окт 13, 2005 10:20 am

Споменатият меценат и любимият му екип явно под понятието разпространяване на нова българска художествена литература разбират разпращането на линкчета за места, в които някой недорасъл оргазмотрон плюе хора от пишещото братство - пишещо и в техния сайт включително. Явно това ги радва извънредно много и желаят да споделят с нас обзелата ги духовна радост. Благодарим за което.
to4ka

Мнениеот Calypso » Чет Окт 13, 2005 1:09 pm

to4ka написа:Споменатият меценат и любимият му екип явно под понятието разпространяване на нова българска художествена литература разбират разпращането на линкчета за места, в които някой недорасъл оргазмотрон плюе хора от пишещото братство - пишещо и в техния сайт включително. Явно това ги радва извънредно много и желаят да споделят с нас обзелата ги духовна радост. Благодарим за което.

Госпожо, никак не съм наясно с вашите интриги, които явно с удоволствие създавате, но едно мога да ви кажа: от повечето ви мнения лъха на злоба и неудовлетвореност. Така че никак не се учудвам, че си вървите ръка за ръка с онзи господин с анемичната поезия и с мотиката под мишница.
Толкова ли ви е трудно да се чувствате добре в един сайт за литература?
Calypso

Мнениеот to4ka » Чет Окт 13, 2005 2:37 pm

Calypso написа:
Госпожо, никак не съм наясно с вашите интриги, които явно с удоволствие създавате, но едно мога да ви кажа: от повечето ви мнения лъха на злоба и неудовлетвореност. Така че никак не се учудвам, че си вървите ръка за ръка с онзи господин с анемичната поезия и с мотиката под мишница.
Толкова ли ви е трудно да се чувствате добре в един сайт за литература?

Г-це ча-ча, чувствам се превъзходно в този сайт за литература – засега, благодаря, че попитахте. Колкото до склонността Ви да се изказвате по теми, от които нямате ни най-малка представа, тя вече ни е известна. Все пак, доколкото си спомням, сте филолог, а не адвокат? Ако някой се чувства засегнат от репликата ми, чудно защо не се появи да ми го каже сам. Все пак се радвам на ентусиазма Ви да защитавате унижените и оскърбените. Явно онова “нещо борбено младежко” е прилепчиво. Поздрави.
to4ka

Мнениеот Calypso » Чет Ное 03, 2005 12:35 pm

ugupu написа:удивително е, как всека латино-трътка се кълчи, мислейки, че филология и гнусология е едно и също нещо.
айде бе, румба, джасни и ти некое стихо тук, да ти се дивим и пляскаме с кастанетите.

Господине, отсъствам за две седмици и що да видя? Вие сте изпълзяли от "Заразата" и епидемията е обхванала дори думите, които са се превърнали в безсловесни точки.

За латиното познахте, аз съм почитателка на Маркес, обаче за трътките би трябвало да се научите да гледате малко по-далеч от собственото ви обкръжение.
Calypso

Мнениеот ugupu » Чет Ное 03, 2005 9:03 pm

[quote="Calypso"][quote="ugupu"]удивително е, как всека латино-трътка се кълчи, мислейки, че филология и гнусология е едно и също нещо.
айде бе, румба, джасни и ти некое стихо тук, да ти се дивим и пляскаме с кастанетите.[/quote]

Господине, отсъствам за две седмици и що да видя? Вие сте изпълзяли от "Заразата" и епидемията е обхванала дори думите, които са се превърнали в безсловесни точки.

За латиното познахте, аз съм почитателка на Маркес, обаче за трътките би трябвало да се научите да гледате малко по-далеч от собственото ви обкръжение.[/quote]
отсъствахте?!?
никой не забеляза това.
ча-ча-ча!
ugupu
Модератор

Мнениеот Calypso » Съб Ное 05, 2005 2:58 pm

ugupu написа:отсъствахте?!?
никой не забеляза това.
ча-ча-ча!

Явно поне вие сте го забелязали (бързият ви отговор показва, че сте ме чакали с трепет), макар че аз разчитах повече на други.
И да знаете, че не танцувам ча-ча с анемични поети.
Calypso

Назад към За жълтите очи и розовите очила