...

Модератор: vionbg

Re: ...

Мнениеот vionbg » Пет Окт 14, 2005 2:26 pm

Таня написа:..........

Tova 6te byde iztrito - tuk ne triem ni6to osven SPAM. tova ne6to e to4no takova - nqkolko to4ki, prili4ni na biberon za malki pelena4eta, koito se 4udqt na kakvo da si igraqt.
Davam vyzmojnost na tan4eto da obqsni do nqkolko 4asa ina4e triq.
vionbg
Модератор

Мнениеот Таня » Пет Окт 14, 2005 3:49 pm

vionbg написа:

Tova 6te byde iztrito - tuk ne triem ni6to osven SPAM. tova ne6to e to4no takova - nqkolko to4ki, prili4ni na biberon za malki pelena4eta, koito se 4udqt na kakvo da si igraqt.

1. Не съм ти Танчето.
Танчето съм за приятели и познати

2.Както виждаш аз сама съм си изтрила нещата

3.Оставям форума да се жълтее без мое участие

4. Надявам се,че и този постинг ще бъде изтрит заедно с другите - не правя демонстрации - просто не ми е приятно писанията ми да стоят заедно с някакви клюки.

Поздрави! :)
Таня

Мнениеот to4ka » Пет Окт 14, 2005 4:32 pm

Таня, на никого от нас, особено на лично засегнатите, това не е приятно, сигурна съм, че го знаеш прекрасно. И все пак по-добре гадорийките да се появят черно на бяло, отколкото да се разпространяват от уста на уста и от кю на кю. Извадени наяве, те просто умират, това е.
to4ka

Мнениеот ugupu » Пет Окт 14, 2005 4:45 pm

[quote="Таня"]..........[/quote]
глупостта е по-безкрайна от Вселената, а еталона за човешка глупост из сайтовете - Таня - надмина себе си - това е достойно за апология, даже знам на кого да я поръчаме.
може би единствения й конкурент е шефа на един берящ душа сайт, в който на почит са сумото и шахмата, но да не бъркаме темите.
ugupu
Модератор

Мнениеот vionbg » Пон Окт 17, 2005 7:29 am

Таня написа:
vionbg написа:

1. Не съм ти Танчето.

4. Надявам се,че и този постинг ще бъде изтрит заедно с другите - не правя демонстрации - просто не ми е приятно писанията ми да стоят заедно с някакви клюки.

Много добре Г-це (нямам честта да зная друго име освен Танчето:))))
Това няма да бъде изтрито, защото си е мнение - горното обаче изчезва. Интересно, защо не си си изтрила направо нещата, а си ги редактирала - за да предизвикаш внимание вероятно. Точка ти е отговорила много добре по въпроса за клюките - не съм ги измислял аз - просто ги извадих на показ. Друг е въпросът, разбира се, защо се почуствахте лично засегната от това - да не би да имате някакво участие в създаването им... питам си аз?
vionbg
Модератор

Мнениеот Таня » Пон Окт 17, 2005 9:39 am

vionbg написа:
Таня написа:
vionbg написа:

1. Не съм ти Танчето.

Това няма да бъде изтрито, защото си е мнение - горното обаче изчезва. Интересно, защо не си си изтрила направо нещата, а си ги редактирала - за да предизвикаш внимание вероятно. Точка ти е отговорила много добре по въпроса за клюките - не съм ги измислял аз - просто ги извадих на показ. Друг е въпросът, разбира се, защо се почуствахте лично засегната от това - да не би да имате някакво участие в създаването им... питам си аз?

момченце, наистина успя да ме издразниш - печелиш дъвка с косъм.
не съм знаела че може да ги изтрия.
и въобще,малко ме подценяваш,мъничко само. ако исках скандал и или по какъвто и да е начин да навредя на сайта или на някоя от личностите тук, вярвай ми бих проявила повече въображение. правила съм го по други поводи и на други места.
това беше капака- смешник!
не можеш да различаваш приятели от врагове,а за неутралните да не говорим!
идвам тук за да чета христо и след като това е "неговия" сайт не питая лоши чувства към обитателите.
ама някои неща трудно се вдяват

правете каквото искате -трийте-нетрийте- не ми дреме а и нямам време за вас
Таня

Мнениеот Таня » Пон Окт 17, 2005 9:43 am

божкееееее,божке!
кръстчето значело изтриване - сега ще взема мерки за останалите,но това тук го оставям вие да си го триете.
успя да ме обидиш

п.п. оказа се че мога да изтривам само теми по които няма коментар.

обичаш панаирите вионе
и сам си спретна още един
Таня

Мнениеот vionbg » Пон Окт 17, 2005 11:08 am

Таня написа:
vionbg написа:
Таня написа:
vionbg написа:

1. Не съм ти Танчето.

момченце, наистина успя да ме издразниш - печелиш дъвка с косъм.
не съм знаела че може да ги изтрия.
и въобще,малко ме подценяваш,мъничко само. ако исках скандал и или по какъвто и да е начин да навредя на сайта или на някоя от личностите тук, вярвай ми бих проявила повече въображение. правила съм го по други поводи и на други места.
това беше капака- смешник!
не можеш да различаваш приятели от врагове,а за неутралните да не говорим!
идвам тук за да чета христо и след като това е "неговия" сайт не питая лоши чувства към обитателите.
ама някои неща трудно се вдяват

правете каквото искате -трийте-нетрийте- не ми дреме а и нямам време за вас

Таня написа:божкееееее,божке!
кръстчето значело изтриване - сега ще взема мерки за останалите,но това тук го оставям вие да си го триете.
успя да ме обидиш

п.п. оказа се че мога да изтривам само теми по които няма коментар.

обичаш панаирите вионе
и сам си спретна още един

Не се съмнявам в твоята изобретателност, но съм длъжен да отбележа, че тя не обяснява яростното ти раздразнение от темата, отбелязано по-горе. Няма да коментирам езика ти, защото той е белег за културата на всеки един, човек - независимо дали е "Момченце", "момиченце" или някакво неопределено същество. Що се отнася до панаирите, никак не ги обичам, но съм принуден да не бягам когато скучаещи хора със слаби нерви ангажират всички останали със стомашните си проблеми.
Не съм искал да те обидя, но може би е редно да забележиш, че единственото, което правиш е да стреляш без предупреждение по хората, което малко ги дразни, струва ми се.
Дали ще напуснеш форума си е въпрос на твое решение, което аз не оспорвам - само казвам, че не аз те гоня. И друг път си напускала този форум, който не умря без теб.
Честно ли да ти кажа? Не смятам, че между отделните ти реплики и постинги има някаква връзка и смисъл.
Със здраве.
vionbg
Модератор

Назад към За жълтите очи и розовите очила