За потъналите истини и триенето по форумите

Модератор: vionbg

Трябва ли да се трие по форумите?

Да.
2
14%
Не.
11
79%
Само след публично гласуване на участниците във форума.
1
7%

Общо гласове : 14

Мнениеот денчев » Нед Окт 03, 2004 8:04 am

vionbg написа:
p_dentchev написа:Значи, като гледам, трябва някой да вземе междуградския и да си иде на село. Не ми харесва това нещо тука. Още повече, че харесвам Буквите като сайт. А не мисля, че Бунтарите е мястото за уреждане на прозачини отношения. Работата мисля за всички е ясна.

Rabotata e "Az sym velik!" I mirishe na celuvka po... kydeto se setim.

Наистина е така Вионе.
денчев

Мнениеот Станислав » Пон Окт 04, 2004 9:02 am

Винаги са ме привличали извънлитературните диспути. Както тамянът привлича дяволът, както светената вода привлича жадния вампир.
Трудно е да се постигне консенсус на тема Кой е велик, затова ако случайно се чудите чия кандидатура е най-подходяща, моля да вземета предвид моята.
Надявам се молбата ми да бъде помилвана.
Станислав

Мнениеот денчев » Пон Окт 04, 2004 12:26 pm

Станислав написа:Винаги са ме привличали извънлитературните диспути. Както тамянът привлича дяволът, както светената вода привлича жадния вампир.
Трудно е да се постигне консенсус на тема Кой е велик, затова ако случайно се чудите чия кандидатура е най-подходяща, моля да вземета предвид моята.
Надявам се молбата ми да бъде помилвана.

Един е велик и това е ЕЛВИС. Също така и не съвсем отчасти - Ленин, но това друга интимна тема за разговор. Станислав, може да почака атвоята кандидатура, недей избързва. Напиши още пет-шест пиесие и ще говорим... :roll:
денчев

Мнениеот Станислав » Пон Окт 04, 2004 2:45 pm

Точно така, но Елвис и Ленин са живи, а ние все още не сме.
Може би, ако побързам да се самоубия навреме, преди да съм написал още пет-шест пиеси... Дали и аз няма да оживея тогава.
Станислав

Предишна

Назад към За жълтите очи и розовите очила